Pappidocs

Flessner , Günter (CDU/CSU)

GovernmentRoleMinistryState
April 13, 1975 Minister Ernährung/Forsten/Landwirtschaft/ Schleswig-Holstein
April 29, 1979 Minister Ernährung/Forsten/Landwirtschaft/ Schleswig-Holstein
Oct. 14, 1982 Minister Ernährung/Forsten/Landwirtschaft/ Schleswig-Holstein
March 13, 1983 Minister Ernährung/Forsten/Landwirtschaft/ Schleswig-Holstein
Sept. 13, 1987 Minister Ernährung/Forsten/Landwirtschaft/ Schleswig-Holstein
Oct. 2, 1987 Minister Ernährung/Forsten/Landwirtschaft/ Schleswig-Holstein

I want to make a comment!