Pappidocs

Hertz, Dr. Paul (SPD)

GovernmentRoleMinistryState
Feb. 1, 1951 Minister Kreditwesen, Banken/// Berlin
Jan. 11, 1955 Minister Kreditwesen, Banken/Wirtschaft// Berlin
Oct. 3, 1957 Minister Kreditwesen, Banken/Wirtschaft// Berlin
Jan. 15, 1959 Minister Kreditwesen, Banken/Wirtschaft// Berlin

I want to make a comment!