Pappidocs

Klein, Dr. Günter (SPD)

GovernmentRoleMinistryState
Feb. 1, 1951 Minister Bundesangelegenheiten, Bundesrat/// Berlin
Jan. 11, 1955 Minister Bundesangelegenheiten, Bundesrat/Postwesen// Berlin
Oct. 3, 1957 Minister Bundesangelegenheiten, Bundesrat/Postwesen// Berlin
Jan. 15, 1959 Minister Bundesangelegenheiten, Bundesrat/Postwesen// Berlin

I want to make a comment!